تعمیر پکیج بوتان در تهران

در دهه های گذشته سیستم های گرمایشی مانند بسیاری از لوازم خانگی دچار تغییراتی گردیده که همگی در جهت کیفیت بهتر و سلامتی مصرف کنندگان بوده است. از جدیدترین سیستم های گرمایشی که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد پکیج ها می باشند. در مقاله پیش رو از وب سایت تکنو تهویه در مورد تعمیر پکیج بوتان در تهران توسط شرکت تکنو تهویه توضیحاتی خواهیم داد. البته برای تعمیر موتورخانه و پکیج در تهران و تعمیر پکیج هم می توانید با ما در ارتباط باشید.

پکیج چیست؟

همانگونه که گفتیم درگذشته برای گرمایش منازل از شوفاژ استفاده می شد که احتیاج به موتورخانه و سیستم نگهداری خاص خود داشت. موتورخانه ها علاوه بر هزینه بالا احتیاج به مکان جداگانه ای از جمله یک اتاق یا انباری داشتند. امروزه بجای استفاده از شوفاژ یا رادیاتور از پکیج استفاده می کنند. اما پکیج چیست؟ بایستی بگوییم پکیج یک سیستم گرمایشی مانند آب گرمکن می باشد که هم وظیفه گرم کردن آب را بر عهده دارد و هم کار موتورخانه ر ابرای گرم کردن خانه انجام می دهد. پکیج ها باعث حذف موتورخانه ها شده اند. همچنین کار آب گرمکن در منزل را انجام می دهند. یکی از برند های بسیار عالی پکیج، بوتان است. اما برای تعمیر پکیج بوتان در تهران باید از متخصصان زبده و کارآزموده کمک بگیرید.

مطالب مرتبط :

معایب پکیج بوتان

همانگونه که همه دستگاه ها دارای کارایی خوب و مزایایی هستند، معایبی نیز دارند. معایب پکیج ها عبارتند از:

 • در ساختمان های بالای 300 متر مانند بیمارستان ها، تالارها و غیره کارایی ندارند.
 • نسبت به موتورخانه ها عمر کوتاه تری دارند و سریع تر خراب می شوند.
 • درون فضای مسکونی شما فضایی را اشغال می کنند.‌

در ادامه و در راستای روند اطلاع از تعمیر پکیج بوتان در تهران به بررسی مزایای این وسیله می پردازیم.

 مزایای پکیج بوتان

پکیج در کنار این که جای محدودی را می گیرد، دارای مزیت های ویژه ای نیز می باشد که عبارتند از:

 مزایای پکیج

 • تنظیم دمای پکیج به میزان دلخواه خود
 • استقلال هر خانه مسکونی به گونه ای مجزا و جداگانه
 • نصب و راه اندازی ساده و با سرعت
 • کارکرد آرام و بدون تولید و صدا و آلودگی صوتی
 • کاهش مصرف انرژی گاز، برق و… نسبت به سایر سیستم های گرمایشی
 • فضای مفید منزل را کمتر اشغال می کند.
 • امنیت بالا به علت دارا بودن سنسورهای دود، آب گرم و … .
 • امکان راحت تر برای کنترل و تعمیرات و سرویس های دوره ای

سرویس پکیج بوتان

قبل از این که به مرحله تعمیر پکیج بوتان برسید، با اندک کاری می توان از خرابی جلوگیری کرد. توصیه کارشناسان ما در تکنو تهویه سرویس سالیانه پکیج می باشد. البته در مناطقی که آب آنجا دارای املاح معدنی بیشتر است باید هر 6 ماه یک بار انجام شود. نحوه سرویس پکیج بدین صورت است که باید لوله های آب بررسی شوند و در صورتی که رسوب گرفته باسد نسبت به رفع گرفتگی آن اقدام کنند. بازدید از لوله دودکش نیز از کارهای اساسی و مهم می باشد.

پس از این کار بررسی اتصالات گاز را انجام دهید. زمانی که تمام این کارها انجام شد در صورتی که عیب برطرف نگردید حتما با تعمیرکار مجاز و نماینده رسمی خدمات شرکت تماس گرفته شود. شرکت تکنو تهویه به عنوان نماینده رسمی تعمیرات پکیج بوتان آمادگی آنرا دارند تا جهت انجام تعمیرات پکیج های بوتان، سرویس ها و بازدید دوره ای را انجام دهند. شرکت تکنو تهویه افتخار آن را دارد که در سراسر تهران بزرگ و شهرستان کرج در سریع ترین زمان ممکن فعالیت هایی انجام دهند.

سرویس و تعمیر پکیج بوتان در تهران

تعمیر پکیج با توجه به نوع خرابی آن انجام می گردد. شرکت تکنوتهویه به عنوان نماینده رسمی خدمات پس از فروش و نمایندگی شرکت بوتان کار تعمیرات پکیج های بوتان را انجام می دهند. اما علت هایی را برای خرابی پکیج می توان در نظر گرفت. یکی از علت ها سرد گرم شدن آب پکیج و گرفتن لوله ها می باشد که اجازه ورود آب را به درستی نمی دهد. باعث بروز اختلال در عملکرد پکیج می گردد. راه حل رفع آن این است که با استفاده از مواد شوینده جرم گیر لوله ها را شستشو دهید و پس از آن با آب تمیز شستشو داده و دوباره لوله کشی را ببندید. البته راهکار صحیح و اصلی استفاده از تعمیرکار مجرب و کار کشته می باشد. به همین خاطر کارشناسان تکنو تهویه در خدمت شما می باشند.

سخن آخر

در این مقاله از وب سایت تکنو تهویه ما به بررسی تعمیر پکیج بوتان در تهران پرداخته ایم. در این راستا تمامی نکات در ارتباط با پکیج ها را بیان نمودیم. جهت کسب اطلاعات دقیق می توانید با کارشناسان تکنو تهویه در ارتباط باشید.

نوشته‌های تازه

سایر مطالب و مقالات

پیمایش به بالا