تعمیر پکیج

"<yoastmark

تعمیر پکیج

تعمیر پکیج تعداد بالایی از درخواست های مشتریان محترم تکنوتهویه را تشکیل می دهد. بنابراین مجموعه تکنو تهویه نگاه ویژه ای به این بخش دارد. دو دلیل عمده برای تعداد بالای درخواست تعمیر پکیج از تکنوتهویه وجود دارد.

دلیل اول افزایش استفاده از پکیج شوفاژ دیواری می باشد.

دلیل دوم نیز مهارت و تجربه بالای تعمیرکاران مجموعه بزرگ تکنوتهویه است.

با توجه به سابقه خوب مجموعه تکنوتهویه، ما همواره تلاش کرده ایم که بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماییم. به خصوص در مورد پکیج گرمایشی که یک دستگاه بسیار حساس محسوب می شود. حساسیت این دستگاه به دلیل استفاده از گاز برای تامین گرمایش می باشد. کوچکترین خطایی که در تعمیر پکیج اتفاق بیافتد، می تواند بزرگترین حادثه ها را رقم بزند. برای اینکه خیالتان از بابت پکیج گرمایشی راحت باشد، با تکنوتهویه تماس بگیرید.

 

نحوه تعمیر پکیج

نحوه تعمیر پکیج باید از یک استاندارد خاصی برخوردار باشد. زیرا حساسیت این دستگاه بسیار بالا می باشد. تقریبا تمامی پکیج ها برای روشن شدن، یک پروسه خاصی را طی می کنند. در این پروسه ابتدا فن آغاز به کار می کند. این کار برای خروج گازهایی است که ممکن است در محفظه احتراق جمع شده باشند.

پس از آن جرقه زن عمل می کند. سپس شیر برقی گاز باز شده و گاز وارد محفظه می شود. پس از تشکیل شعله، این الکترود یونیزاسیون است که باید آن را تشخیص دهد.

نحوه تعمیر پکیج باید با شناخت کامل این مراحل انجام شود. چنانچه در هر کدام از این مراحل مشکلی ایجاد شود، پکیج توانایی روشن شدن نخواهد داشت. یک تعمیرکار خبره، با آگاهی کامل از این موارد اقدام به تشخیص خرابی می نماید.

جهت تعمیر تخصصی و حرفه ایی پکیج آبگرم خود می توانید با مرکز پشتیبانی تکنو تهویه و با شماره های 88596109  و 66396355 تماس حاصل فرمایید.

جهت آشنایی بیشتر می توانید مطالب زیر را مرور فرمایید:

 

پیشگیری از خرابی با سرویس پکیج

پیشگیری از خرابی با سرویس پکیج، بهترین راه برای کاهش هزینه های شما می باشد. سرویس به موقع و مناسب پکیج باعث افزایش راندمان آن خواهد شد. برای اینکه پکیج خانه شما همیشه در بهترین شرایط باشد، پیشنهاد می کنیم که سرویس پکیج را به تعمیرکاران تکنوتهویه بسپارید. در سرویس پکیج تجربه حرف اول را می زند. این اصل در تکنوتهویه همواره مورد توجه می باشد.

در سرویس پکیج تعمیرکاران ما معمولا به موارد زیر توجه می کنند:

 • رفع رسوب از قطعات دستگاه
 • انجام اسیدشویی در صورت نیاز
 • شستشوی فن و تست آن
 • اطمینان از مسدود نبودن دودکش
 • بازدید مبدل ها و اطمینان از سالم بودن آنها
 • بررسی عملکرد پمپ پکیج
 • بررسی عملکرد شیر سه راهه در پکیج های دو مبدله
 • بازدید بلوک های رفت و برگشت پکیج
 • بررسی دمای آب خروجی از دستگاه
 • تست نهایی دستگاه

تعمیرکاران مجرب تکنوتهویه، با در نظر گرفتن موارد فوق، سرویس پکیج شما را به بهترین نحو انجام می دهند.

 

هزینه سرویس و تعمیر پکیج

هزینه سرویس پکیج، از دغدغه های اصلی مشتریان محترم تکنوتهویه می باشد. البته با توجه به افزایش هزینه های روزمره زندگی، قطعا توجه به این نکته مهم است. اما ذکر این مطلب بسیار ضروری است که هزینه سرویس پکیج به عوامل بسیاری بستگی دارد.

این عوامل به صورت تیتر وار به شرح زیر هستند:

 • نوع پکیج (زمینی است یا دیواری)
 • مدل پکیج
 • وجود خرابی
 • نوع خرابی
 • قطعات معیوب
 • شرایط نصب

با توجه به موارد فوق باید گفت که اعلام هزینه اولیه برای سرویس و تعمیر پکیج می تواند بسیار متفاوت باشد. گاهی اوقات دیده می شود که برخی تعمیرکاران در ابتدا هزینه بسیار پایینی را برای سرویس و تعمیر بیان می کنند. مشتریان نیز از این موضوع بسیار استقبال می کنند. اما متاسفانه باید گفت که بسیاری از آنها تنها یک دام است. پس از اینکه تعمیرکار وارد منزل شد و پکیج را باز کرد، با گذاشتن انواع عیوب روی پکیج، هزینه را بالا می برد.

اما ما در تکنو تهویه، تنها پس از بررسی کامل دستگاه اقدام به اعلام هزینه می کنیم. در اینصورت مشتری متوجه نوع عیب و هزینه نهایی آن، قبل از پرداخت هرگونه وجهی خواهد شد.

جهت تعمیر تخصصی و حرفه ایی پکیج آبگرم خود می توانید با مرکز پشتیبانی تکنو تهویه و با شماره های 88596109  و 66396355 تماس حاصل فرمایید.

 

تعمیر برد پکیج

تعمیر برد پکیج به دلیل اهمیت این قطعه، بسیار حساس است. مغز متفکر یک پکیج گرمایشی، برد آن می باشد. این برد پکیج است که عملکرد آن را کنترل می کند. برد پکیج این کار را با استفاده از اطلاعاتی که توسط سنسورها ارسال می شود انجام می دهد. سنسورهای فشار، سنسورهای دما و فلو سوئیچ ها از جمله قطعاتی هستند که با برد ارتباط دارند.

مثلا هنگام باز کردن شیر آبگرم مصرفی، فلو سوئیچ حرکت کرده و یک رید رله را فعال می کند. با فعال شدن آن، برد از باز شدن شیر آبگرم مصرفی مطلع می شود. سپس با دستوراتی عملیات مورد نیاز برای اینکار را انجام می دهد. عملکرد صحیح سنسورها و ارتباط آنها با برد، در کارکرد صحیح پکیج نقش مهمی دارد. یک تعمیرکار خوب ابتدا این موارد را چک می کند. نه اینکه همان اول همه چیز را گردن برد بیاندازد. برای اینکه خیالتان از پکیج تان راحت باشد، حتما با تکنوتهویه تماس بگیرید.

لازم به ذکر است در گذشته با شما درباره تعمیر پکیج بوتان در تهران و تعمیر موتورخانه و پکیج در تهران سخن گفته بودیم.

تعمیر برد پکیج

تعمیر برد پکیج با تکنو تهویه

هزینه تعمیر برد پکیج

هزینه تعمیر برد پکیج به ایراد به وجود آمده در آن بستگی دارد. بردهای پکیج از انواع قطعات الکترونیکی تشکیل شده اند. این قطعات به دلایل مختلف می توانند معیوب شوند. بنابراین هرقطعه معیوب تعیین کننده بخشی از هزینه تعمیر برد پکیج می باشد. اما تنها هزینه قطعه ملاک نیست. زمان و وقتی که یک تعمیرکار باید در تعیین خرابی صرف کند نیز اهمیت دارد.

برخی از بردهای پکیج نسبت به بقیه انواع بردها پیچیده گی بیشتری دارند. این پیچیدگی در تشخیص ایراد بسیار تاثیر گذار است. بنابراین هزینه تعمیر این بردها از بردهای معمولی بیشتر می شود. گاهی اوقات تشخیص عیب ممکن نیست. یا ممکن است که قطعه معیوب قیمت بالایی داشته باشد. در این موارد تعویض برد راهکار بهتری می باشد.

 

تعمیر پکیج دیواری

تعمیر پکیج دیواری نسبت به انواع دیگر آن تقاضای بیشتری دارد. این به دلیل استقبال بیشتر از این مدل پکیج می باشد. زیرا پکیج های دیواری در مقایسه با انواع ایستاده و زمینی، کاربرد بیشتری دارند. دلیل عمده آن، حجم کم این مدل می باشد. برای آپارتمانها، پکیج دیواری گزینه مطلوبی برای تامین آبگرم مصرفی و گرمایشی محسوب می شود.

این پکیج ها را در بسیاری از بالکن ها می توانید مشاهده نمایید. پکیج دیواری در داخل منزل نیز کارایی دارد. گاهی اوقات آنها را در کابینت ها نصب می نمایند. در این موارد حتما باید از پکیج هایی که دارای دودکش دوجداره هستند استفاده نمایید. زیرا این پکیج ها هوای لازم جهت احتراق را از بیرون تامین می کنند. بنابراین خطر کمتری برای محیط داخل منزل ایجاد می کنند.

 

تعمیر پکیج زمینی

تعمیر پکیج زمینی، شاید نسبت به پکیج دیواری درخواست کمتری داشته باشد. اما بسیار مشکلتر و حساستر است. زیرا این مدل پکیج ها از طراحی پیچیده تری بهره می برند. پکیج های زمینی برای تامین آبگرم گرمایشی و مصرفی محیط های بزرگ کارایی دارند. این پکیج ها را به نوعی می توان یک موتورخانه کوچک تصور نمود.

معمولا در این پکیج ها از مبدل های پره ای استفاده می شود. این مبدل ها مانند دیگ های چدنی موتورخانه هستند. اما در اندازه ای کوچکتر ساخته می شوند. معمولا هنگام درخواست آبگرم مصرفی در حالت گرمایشی، پکیج های زمینی برخلاف پکیج های دیورای، تغییر وضعیت نمی دهند. یعنی همزمان آبگرم گرمایشی و مصرفی را تامین می کنند. این یک امتیاز برای این پکیج ها محسوب می شود.

جهت تعمیر تخصصی و حرفه ایی پکیج آبگرم خود می توانید با مرکز پشتیبانی تکنو تهویه و با شماره های 88596109  و 66396355 تماس حاصل فرمایید.

 

 

سرویس کار پکیج

سرویس کار پکیج، به کسی می گویند که از عهده تعمیر و سرویس هر پکیجی با هر ایرادی برآید. این کار نیازمند تجربه بسیار بالا می باشد. تصور اینکه با گرفتن یک مدرک از یک موسسه، تبدیل به یک سرویسکار پکیج می شوید، یک تصور غلط است. تشخیص و رفع عیب سریع دستگاه تنها با تجربه بالا میسر می باشد.

سرویس کار پکیج باید قادر باشد که حتی المقدور دستگاه را در محل نصب آن تعمیر نماید. البته پکیج هایی که دارای عیوب سخت می باشند، بهتر است که به کارگاه منتقل شوند. تعمیر اینگونه پکیج ها در کارگاه بسیار بهتر انجام می شود. اما در نهایت تعمیر مناسب و صحیح یک پکیج به یک سرویس کار خبره نیازمند است. این چیزی است که در مجموعه تکنوتهویه خواهید یافت.

البته شرکت های خدماتی باید توانایی ارائه خدمات تعمیر پمپ و بوستر پمپ را نیز به عنوان بخشی از سیستم گرمایش داشته باشند.

 

تعمیرکار پکیج

تعمیرکار پکیج خوب و با تجربه از کجا پیدا کنم؟ حتما شما هم حداقل یکبار این سوال را از خود کرده اید. باید به شما بگوییم که تعمیرکار پکیج بسیار زیاد است. اما تعمیرکار خوب و باتجربه به این راحتی یافت نمی شود. توصیه می کنیم که برای یافتن یک تعمیرکار خوب با تکنوتهویه تماس بگیرید. تمام کسانی که به عنوان تعمیرکار و تکنسین در این مجموعه فعال هستند، هم مدرک معتبر دارند و هم تجربه فراوان.

یک تعمیرکار خوب پکیج، فارق از برند و مدل، کار خود را به بهترین صورت انجام می دهد. سرعت تشخیص و رفع عیب در این تعمیرکاران بسیار بالاست. علاوه بر سرعت، دقت و تعمیر صحیح نیز از خصوصیات آنها می باشد. یک تعمیرکار خوب، باعث کاهش هزینه های شما می شود. نه اینکه در ابتدا رقم پایینی اعلام کند. اما در پایان باعث تحمیل هزینه های سنگین بشود. در انتخاب تعمیرکار خوب بسیار دقت کنید.

 

نمایندگی پکیج آریستون ARISTON

نمایندگی پکیج آریستون در تهران شرکت تکنو تهویه می باشد. تکنوتهویه تیم فنی خود را از تعمیرکاران و تکنسین های با تجربه تشکیل داده است. همین باعث شده که ما انتخاب اول بسیاری از همشهریان عزیز تهرانی باشیم. برای تعمیر پکیج آریستون تجربه و تخصص حرف اول را می زند. زیرا این پکیج یکی از به روز ترین و برترین برندهای بازار می باشد.

کسانی که این پکیج را برای تامین آبگرم مصرفی و گرمایشی خود انتخاب می کنند، به کیفیت بالای این پکیج واقف هستند. بنابراین چنانچه این پکیج با مشکلی روبرو شود، قطعا رجوع به نمایندگی آن، عاقلانه ترین انتخاب خواهد بود. ما در تکنوتهویه خیال شما را از هر نظر راحت می کنیم. این کار با بهره گیری از تعمیرکاران با تجربه انجام می شود.

جهت تعمیر تخصصی و حرفه ایی پکیج آبگرم آریستون می توانید با مرکز پشتیبانی تکنو تهویه و با شماره های 88596109  و 66396355 تماس حاصل فرمایید.

 

پکیج آریستون ARISTON

پکیج آریستون یک پکیج ایتالیایی بسیار با کیفیت است. سابقه این شرکت به حدود 100 سال پیش باز می گردد. این شرکت یکی از معروف ترین برندها در زمینه تجهیزات گرمایشی می باشد. پکیج آریستون از پرفروش ترین پکیج های گرمایشی در جهان است. چنانچه قصد خرید یک پکیج را دارید، قطعا پکیج آریستون یک انتخاب هوشمندانه خواهد بود.

البته متاسفانه به دلیل تحریمها، قطعات این پکیج به سختی یافت می شود. اما کیفیت قطعات استفاده شده در آن بسیار بالاست. همین امر باعث افزایش عمر این پکیج ارزشمند شده است. با استفاده صحیح و سرویس به موقع این پکیج، به جرات می توان گفت که سالها خیالتان از بابت آن راحت خواهد بود.

 

تعمیر پکیج تاچی TACHI

تعمیر پکیج تاچی توسط تعمیرکاران باتجربه تکنوتهویه انجام می شود. تعمیرکاران مجموعه تکنوتهویه، دارای مدرک فنی و تجربه فراوان هستند. آنها به اصول کارکرد پکیج ها مسلط بوده و تنها با دقت در عملکرد آن متوجه ایراد خواهند شد. چنانچه دارای پکیج تاچی هستید و نیازمند یک تعمیرکار خوب می باشید، با تکنوتهویه تماس بگیرید.

افتخار سالها خدمت در زمینه تعمیر پکیج و ارائه خدمات به شما عزیزان، ما را در جمع بهترینها قرار داده است. به همین دلیل است که ما در تمام نقاط تهران دارای مشتری ویژه و وفادار هستیم.جهت تعمیر تخصصی و حرفه ایی پکیج آبگرم تاچی می توانید با مرکز پشتیبانی تکنو تهویه و با شماره های 88596109  و 66396355 تماس حاصل فرمایید.

 

پکیج تاچی TACHI

پکیج تاچی یک محصول چینی می باشد. اما این محصول در ایران تولید می شود. این پکیج در انواع دو مبدل و تک مبدل تولید می شود. انتخاب پکیج دومبدل برای مکانهایی که دارای آب سخت و با املاح بالا هستند مناسب تر است. پکیج های دو مبدل تاچی، دارای یک مبدل صفحه ای برای آبگرم مصرفی هستند. این مبدل معمولا از نوع استیل است. همین مسئله رسوب زدایی از آن را راحتتر می کند.

پکیج تاچی دارای مدل فن دار و بدون فن نیز می باشد. پکیج فن دار هوای مورد نیاز برای احتراق را از بیرون تامین می کند. بنابراین از این پکیج در آپارتمانهای کوچک به راحتی می توان استفاده کرد. زیرا استاندارد تنها استفاده از این نوع پکیج را در فضای کم تایید می کند.

 

نمایندگی پکیج ایساتیس ISATIS

نمایندگی پکیچ ایساتیس در تهران تکنوتهویه است. برای تعمیر و سرویس این پکیج، پیشنهاد می کنیم که با نمایندگی آن، یعنی تکنوتهویه تماس بگیرید. تکنوتهویه با یک تیم مجرب و متعهد در خدمت شما می باشد. ما تمام آنچه که شما نیاز دارید را در یکجا جمع کرده ایم. تخصص، تجربه، تعهد و ارائه خدمات با کیفیت، باعث شده است که تکنوتهویه به عنوان نمایندگی برتر پکیج ایساتیس شناخته شود.

ما تکنسین ها و تعمیرکاران خود را از بین افراد مجرب، دوره دیده و با اخلاق انتخاب می کنیم. بنابراین به جرات می گوییم که قادر هستیم تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم. جهت تعمیر تخصصی و حرفه ایی پکیج آبگرم ایساتیس می توانید با مرکز پشتیبانی تکنو تهویه و با شماره های 88596109  و 66396355 تماس حاصل فرمایید.

 

تعمیر پکیج ایساتیس ISATIS

تعمیر پکیج ایساتیس به یک تعمیرکار باتجربه نیاز دارد. هر گونه احمال یا خطا در تعمیر این پکیج، باعث مشکلات فراوان بعدی خواهد شد. برای تعمیر پکیج ایساتیس، می توانید از خدمات بی نظیر تکنوتهویه استفاده نمایید. تعمیرکاران دوره دیده و باتجربه مجموعه ما، با سالها تجربه در زمینه تعمیر پکیج ایساتیس در خدمت شما عزیزان هستند.

خرابی های رایج در تعمیر پکیج ایساتیس به شرح زیر هستند:

 • عدم گرم شدن آبگرم مصرفی
 • سرد بودن رادیاتورها
 • خاموش شدن پکیج پس از چند ثانیه
 • ایجاد ارور
 • خرابی پمپ
 • خرابی فن پکیج
 • سرد و گرم شدن آبگرم مصرفی

اینها بخشی از عیوبی است که در پکیج ایساتیس به وجود می آید. برای رفع این مشکلات و عیوب دیگر با تکنوتهویه تماس بگیرید.

 

نمایندگی پکیج گلدیران GOLDIRAN

نمایندگی پکیج گلدیران همواره جهت ارائه خدمات مناسب و مقرون به صرفه در خدمت شما می باشد. تکنوتهویه برای این منظور یک تیم متخصص را گرد هم آورده است. در مجموعه ما، هرگز پکیج شما به تازه کارها و تعمیرکاران ناشی سپرده نمی شود. زیرا ما برای کسب جایگاه فعلی خود تلاش فراوان کرده ایم. بنابراین فقط و فقط به رضایت شما می اندیشیم.

پکیج گلدیران یک برند معروف و محبوب در ایران است. این پکیج در انواع مختلف تولید می شود. انتخاب نوع پکیج به محل نصب آن باز می گردد. برای انتخاب پکیج باید به نحوه تامین هوای احتراق و خروج محصولات آن دقت نمود. همچنین توان پکیج در گرم کردن محیط بسیار مهم است. برای شهری مانند تهران، باید برای هر متر مربع، 150 کیلوکالری ظرفیت پکیج را لحاظ نمود.

 

تعمیر پکیج گلدیران GOLDIRAN

تعمیر پکیج گلدیران باید توسط یک متخصص باتجربه و دارای مدرک فنی و حرفه ای انجام بپذیرد. دلیل این امر استفاده از گاز طبیعی برای گرم کردن آب است. هر گونه خطا در تعمیر پکیج گلدیران، باعث وقوع حوادث تلخی خواهد شد. برای جلوگیری از این مشکلات بهتر است که با مجموعه معتبر و باتجربه تکنوتهویه تماس بگیرید.

در مجموعه ما تمامی اصول و موارد مهم و مورد تاکید استاندارد، رعایت می شود. به همین دلیل است که ما سالهاست که در خدمت همشهریان تهرانی هستیم. تعمیرات پکیج گلدایران خود را به مجموعه تکنوتهویه بسپارید و خیال خود را برای همیشه راحت کنید.

جهت تعمیر تخصصی و حرفه ایی پکیج آبگرم گلدیران می توانید با مرکز پشتیبانی تکنو تهویه و با شماره های 88596109  و 66396355 تماس حاصل فرمایید.

 

نمایندگی پکیج مرکوری و مگاترم MERCURY

نمایندگی پکیج مرکوری و مگاترم در تهران تکنو تهویه است. این پکیج دارای اصالت ایتالیایی می باشد. اما در سالهای اخیر در ایران تولید و مونتاژ می شود. کیفیت بالای این محصول باعث استقبال خوبی از آن شده است. تکنوتهویه ارائه کننده برتر خدمات تعمیر و سرویس پکیج مرکوری و مگاترم است.

ما بهترین کیفیت و بالاترین استانداردها را در ارائه خدمات به پکیج مرکوری و مگاترم به کار می بندیم. تعمیرکاران با تجربه و زبده ما، همگی دارای مدارک معتبر فنی و حرفه ای هستند. علاوه بر دانش بالا، تجربه بالا نیز از برتریهای تعمیرکاران مجموعه تکنوتهویه می باشد. برای استفاده از خدمات با کیفیت و مناسب، با مجموعه تکنوتهویه تماس بگیرید.

 

تعمیر پکیج مرکوری و مگاترم MERCURY

تعمیر پکیج مرکوری و مگاترم توسط تعمیرکاران باتجربه تکنوتهویه انجام می شود. پکیج های مرکوری و مگاترم انواع مختلفی دارند. مدلهای دو مبدله، تک مبدله، فن دار و بدون فن از جمله مدلهای مختلف پکیج مرکوری و مگاترم می باشد. برای تعمیر یک پکیج مرکوری و مگاترم، باید از نحوه عملکرد آن، آگاهی کامل داشت.

عملکرد یک پکیج گرمایشی بر اساس قائده و مراحل خاصی انجام می شود. آگاهی از این مراحل به تشخیص آسان عیب پکیج کمک فراوانی می کند. یک تعمیرکار خوب با دقت به عملکرد یک پکیج مرکوری و مگاترم، اشکال آن را تشخیص می دهد. کدهای خطا و ارورهای یک پکیج، راهنمایی برای تشخیص اشکال در آن هستند.

جهت تعمیر تخصصی و حرفه ایی پکیج آبگرم مرکوری و مگاترم می توانید با مرکز پشتیبانی تکنو تهویه و با شماره های 88596109  و 66396355 تماس حاصل فرمایید.

 

نمایندگی پکیج بوش BOSCH

نمایندگی پکیج بوش که یک محصول آلمانی است، در اختیار تکنوتهویه می باشد. این پکیج مانند دیگر محصولات آلمان، از کیفیت بالایی برخوردار است. استفاده از قطعات مرغوب از ویژگی های اصلی این پکیج می باشد. اما به یاد داشته باشید که برای تعمیر و سرویس این پکیج، به نمایندگی معتبر آن مراجعه کنید.

تکنوتهویه برای آسایش خاطر شما همشهریان تهرانی، یک تیم مجرب را تشکیل داده است. دانش، تجربه و اخلاق مداری از خصوصیات اصلی تیم ما می باشد. ما در کوتاهترین زمان و با بالاترین کیفیت، پکیج بوش شما را تعمیر و سرویس می کنیم. با تکنوتهویه آسودگی خیال را تجربه نمایید.

 

تعمیر پکیج بوش BOSCH

تعمیر پکیج بوش، باید بر اساس شرایط و نحوه عملکرد آن صورت بگیرید. عیوب بسیاری در پکیج بوش ایجاد می شود. جهت رفع این مشکلات باید، شناخت کاملی از عملکرد و قطعات پکیج وجود داشته باشد. مثلا عمل نکردن فن پکیج بوش، می تواند به دلیل خرابی پرشر سوئیچ هوا باشد. یا عدم گرم کردن آبگرم مصرفی، می تواند از خرابی فلوسوئیچ ایجاد شود.

چنانچه شناخت کاملی از قطعات و نحوه کار پکیج داشته باشید، به راحتی می توانید مشکل آنرا مرتفع نمایید. هر قطعه در ارتباط با قطعات دیگر است. درک رابطه قطعات در عملکرد صحیح پکیج، کلید تعمیر مناسب آن می باشد. جهت تعمیر تخصصی و حرفه ایی پکیج آبگرم بوش می توانید با مرکز پشتیبانی تکنو تهویه و با شماره های 88596109  و 66396355 تماس حاصل فرمایید.

 

نمایندگی پکیج فرولی FERROLI

نمایندگی پکیج فرولی شرکت تکنو تهویه می باشد. این پکیج ایتالیایی از طراحی خاصی برخوردار است. متاسفانه قطعات این پکیج در بازار ایران به سختی یافت می شود. این مشکل به دلیل وجود تحریمها می باشد. پکیج فرولی از نظر کیفیت، دارای شرایط خوبی است. نمایندگی پکیج فرولی، مجموعه تخصصی تکنوتهویه است.

این مجموعه سالهاست که در زمینه تعمیر و سرویس انواع پکیج فعالیت می کند. تجربه این سالهای گذشته به تیم ما این توانایی را داده است که هر برندی را، در هر شرایطی تعمیر و راه اندازی کنیم. برای تیم ما کمبود و یا نبود قطعه معنی پیدا نمی کند. تکنوتهویه آموخته است که از نا ممکن ها، ممکن بسازد. پس برای رفع مشکل پکیج فرولی خود با ما تماس بگیرید.

 

تعمیر پکیج فرولی FERROLI

تعمیر پکیج فرولی، با وجود کمبود قطعه، کار ساده ای نیست. اما تکنوتهویه متخصص انجام کارهای سخت و غیر ممکن می باشد. هر گونه ایراد و مشکلی که در پکیج فرولی شما ایجاد شده باشد، توسط تعمیرکاران مجرب ما رفع می شود. مثلا مبدل دومیتک پکیج فرولی از قطعات کمیاب این پکیج است.

اما متخصصین ما به راحتی می توانند آن را تعمیر و راه اندازی کنند. تعمیر پکیج فرولی خود را به تعمیرکاران با تجربه تکنوتهویه بسپارید و با خیالی آسوده از پکیج خود استفاده نمایید. برای رفع هر گونه مشکل در پکیج فرولی، با تکنو تهویه تماس بگیرید.

جهت تعمیر تخصصی و حرفه ایی پکیج آبگرم فرولی می توانید با مرکز پشتیبانی تکنو تهویه و با شماره های 88596109  و 66396355 تماس حاصل فرمایید.

 

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور همواره جهت رفع مشکل پکیج شما، در کنارتان خواهد بود. پکیج ایران رادیاتور یکی از پر فروش ترین پکیج ها می باشد. این پکیج یک پکیج ایرانی و با کیفیت است. طراحی ویژه آن استفاده و تعمیر آن را راحت کرده است. این پکیج در مدلها و طراحی های گوناگون تولید می شود.

شرکت تکنوتهویه نماینده پکیج ایران رادیاتور، در خدمت شما می باشد. ما با یک تیم مجرب و دوره دیده برای رفع مشکل پکیج شما اقدام می کنیم. کافیست تا با تکنوتهویه تماس بگیرید. تعمیرکاران خبره ما در اسرع وقت در کنارتان خواهند بود. تعمیرکاران تکنوتهویه برای رفع مشکل پکیج شما از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده می کنند. پس با خیال راحت با ما تماس بگیرید.

 

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور توسط تعمیرکاران تکنوتهویه در سریعترین زمان ممکن انجام می شود. تجربه این تیم فنی باعث شده است که روزانه درخواست های زیادی جهت اعزام تعمیرکار از مجموعه ما صورت بگیرید. پکیج ایران رادیاتور مدلهای زیادی دارد. ما بدون در نظر گرفتن مدل و ظرفیت پکیج آن را در سریعترین زمان ممکن تعمیر می کنیم.

به یاد داشته باشید که برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور، از تعمیرکاران نابلد و تازه کار استفاده نکنید. قطعا خسارت های فراوانی را تجربه خواهید نمود. تکنو تهویه همواره برای ارائه خدمات با کیفیت، کنار شما می باشد.

جهت تعمیر تخصصی و حرفه ایی پکیج آبگرم ایران رادیاتور می توانید با مرکز پشتیبانی تکنو تهویه و با شماره های 88596109  و 66396355 تماس حاصل فرمایید.

 

قطعات مختلف پکیج و کار هر کدام از آن ها

قطعات مختلف پکیج و کار هر کدام از آن ها نیاز به یک آموزش کامل دارد. اما برای آشنایی شما، به صورت تیتروار و مختصر، درباره آنها توضیح می دهیم.

 • برد پکیج:

این قطعه یک مدار الکترونیکی است. وظیفه کنترل عملکرد پکیج با برد پکیج می باشد.

تعمیر برد پکیج

 • پرشر سوئیچ هوا:

این قطعه جهت اطمینان از عملکرد فن و خروج محصولات احتراق نصب می شود.

 

 • پرشر سوئیچ یا پرشر ترانسمیتر آب:

کار این دو قطعه، اطمینان از وجود آب در مدار گرمایشی پکیج است.

 

 • فلوسوئیچ یا فلومتر:

این دو قطعه برای تشخیص باز کردن شیر آب و گرم کردن آب مصرفی نصب می شوند.

 

 • مبدل صفحه ای یا ثانویه:

وظیفه گرم کردن آب مصرفی را بر عهده دارد.

 

 • مبدل اصلی:

برای گرم کردن آب مدار گرمایشی استفاده می شود.

 

 • برنر یا مشعل:

وظیفه ایجاد شعله برای گرمایش آب را دارد.

 

 • پمپ سیرکوله پکیج:

جهت گردش آب در رادیاتورها و پکیج کاربرد دارد.

 

 • شیر سه راهه:

در پکیج های دو مبدله نصب می شود. وظیفه آن تغییر مسیر آب به مبدل ثانویه هنگام باز کردن شیر آب گرم است.

 

 • ترمیستور یا NTC :

یک مقاومت تابع حرارت است. از آن به عنوان سنسور دما در پکیج استفاده می شود.

 

 • شیر اطمینان:

برای حفاظت از پکیج هنگام افزایش ناگهانی فشار آب استفاده می شود.

 

 • شیر پرکن:

معمولا زیر پکیج نصب می شود. وظیفه آن پر کردن مدار گرمایشی از آب و افزایش بار پکیج می باشد.

 

 • ایرونت یا هواگیر اتومات:

وظیفه خارج کردن هوا از مدار گرمایش را بر عهده دارد.

 

 • منبع انبساط:

برای خنثی کردن نوسانات حجمی آب بر اثر افزایش و کاهش دما استفاده می شود.

 

 • ترموسوئیچ:

یک کلید تابع حرارت است که از آن به عنوان ترموستات حد استفاده می شود. وظیفه آن جلوگیری از افزایش زیاد دمای مبدل است.

 

 • فن دودکش:

وظیفه تامین هوای احتراق و خارج کردن محصولات آن را بر عهده دارد.

 

 • شیر گاز پکیج:

یک شیر برقی است که با فرمان برد مسیر گاز را برای تشکیل شعله باز می کند.

 

 • ترانس و الکترود جرقه زن:

وظیفه ایجاد جرقه برای تشکیل شعله را بر عهده دارد.

 

 • الکترود یونیزاسیون:

وظیفه گزارش پایداری شعله به برد را بر عهده دارد.

 

نحوه عیب یابی پکیج های مختلف

نحوه عیب یابی پکیج های مختلف، به دانش و تجربه بالا نیاز دارد. برای اینکار ابتدا لازم است که شما قطعات پکیج و نحوه کار آنها را بلد باشید. ما در بالا به اختصار درباره قطعات پکیج صحبت کرده ایم. اما صرفا داشتن اطلاعات در مورد قطعات پکیج کافی نیست.

حتما می بایست به نحوه عملکرد و کار پکیج نیز آشنا باشید. در صورتی که با نحوه کار پکیج آشنا باشید، می توانید آن را عیب یابی کنید. نحوه کار تمامی پکیج ها تقریبا مانند هم است. زمانی که سنسور مدار گرمایشی افت دمای آب را حس می کند، به برد گزارش می دهد. برد در ابتدا فن را روشن می کند. پس از گزارش روشن بودن فن که توسط پرشر هوا ارسال می شود، جرقه زن شروع به کار می کند. پس از آن شیر برقی گاز باز می شود.

سپس شعله تشکیل می شود. الکترود یونیزاسیون تشکیل شعله را به برد گزارش می دهد. در نهایت شعله پایدار شده و آب گرم می شود. در مورد آبگرم مصرفی نیز وضعیت به همین منوال است. با این تفاوت که در این مورد، به جای سنسور، فلوسوئیچ یا فلومتر برای آغاز به کار پکیج به برد گزارش می دهند.

 

نکات مهم در بازرسی ها و نگهداری روزانه پکیج

نکات مهم در بازرسی ها و نگهداری روزانه پکیج به شما در حفظ سلامت پکیج تان کمک می کند. انجام این نکات باعث طول عمر پکیج می شود. در ادامه به این نکات اشاره می کنیم.

 • همواره فشار پکیج یا همان بار آن را، بین 1 تا 5/1 بار حفظ کنید.
 • دمای آبگرم مصرفی را در محدوده 40 تا 50 درجه سانتیگراد تنظیم کنید. از این طریق استهلاک پکیج شما کاهش می یابد.
 • دمای آبگرم گرمایشی را در حدود 65 درجه سانتیگراد تنظیم کنید.
 • حتی المقدور اطراف پکیج را خالی بگذارید و با وسایل مختلف دور آن را شلوغ نکنید.
 • از لانه گذاری پرندگان روی پکیج و کنار دودکش جلوگیری نمایید.
 • حتما از سختی گیر مناسب در ورودی آب به پکیج استفاده کنید.
 • در برگشت آب رادیاتور ها و ورودی پمپ آب پکیج صافی نصب نمایید.

با رعایت موارد فوق، گام بزرگی در افزایش عمر پکیج و کاهش خرابی آن برداشته اید. در صورت نیاز به تعمیرکار مجرب، با تکنوتهویه تماس بگیرید.

 

 

 

5/5 - (17 امتیاز)
نوشته‌های تازه

سایر مطالب و مقالات

پیمایش به بالا