چرا تکنو تهویه؟

تکنو تهویه

تکنو تهویه : به مجـموعه فعـالیت‌هایی که سبـب افزایش عمر مفید تجهیـزات. کاهش مصـرف قطـعات یدکی و انـرژی شده و بازده عملی تجهیزات را افزایـش می‌دهد سرویس و نگهداری گفتـه می‌شود.

بیشتر دستگاه‌هایی که امروزه به نحوی در امور تولیدی. خدماتی. تاسیساتی و سایر موارد به کار گرفته می‌شود در زمان‌هایی از دوره عمر عملیاتی خود. دچار افت راندمان می‌شوند و در نتیجه به فعالیت‌های نگهداری و سرویس و تعمیرات نیازمند می‌شوند. این گروه تلاش می کند با برنـامه‌ریزی دقیق و سرویس و نگهداری مستـمر بتوان همیشه با بالاترین راندمان از تجهیزات استفاده بهینه نمود.

از مزایای اجرای سیستم سرویس و نگهداری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

دستگاه‌هایی که به طور منظم و صحیح مورد سرویس و نگهداری قرار می‌گیرند کمتر خراب می‌شوند.

نگهداری و تعمیرات ساده و منظم، نسبت به نگهداری و تعمیرات نامنظم و خاص، کم‌هزینه‌تر و و باعث کاهش توقف عملکرد دستگاه‌ها می‌شود.

میزان بازدهی، کیفیت عملکرد و کارائی دستگاه‌ها به وسیله انجام سرویس و تنظیمات منظم و برنامه‌ریزی شده، افزایش می‌یابد.

جهت آگاهی از روش های صرفه جویی در مصرف انرژی مقاله تهویه مطبوع ساختمان و شش نکته برای کاهش مصرف انرژی را مطالعه نمایید.

جهت آگاهی از نحوه انتخاب سختی گیر می توانید مقاله سختی آب و آموزش نحوه اندازه گیری مقدار آن را مطالعه نمایید.

اگر مایلید با روش اسید شویی و رسوب زدایی مبدلهای حرارتی آشنا شوید مطالعه مقاله اسید شویی و آموزش روش رسوب زدایی پکیج و مبدلهای حرارتی را توصیه میکنیم.

 

تیم فنی

تیم فنی شرکت معتبر تکنو تهویه ، با دانش و تجربه سالیان دراز خود آماده ارائه خدمات مختلف در زمینه تعمیر انواع مدل های اسپیلت. کولر گازی. پکیج. چیلر و مینی چیلر. موتورخانه .هواساز. داکت اسپلیت. فن کویل.دیگ آبگرم. سیستمهای گرمایش از کف. دیگ بخار.  دیگ چدنی. منبع کویلی و …  به شما عزیزان می باشد. خدمات ما با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب به شما عرضه می شود.

 

خلاصه ایی از خدمات فنی ما در لینک های زیر در دسترس شما می باشد:

جهت آشنایی بیشتر با سیستم های تهویه مطبوع میتوانید شبکه های اجتماعی را دنبال فرمایید:

 

نوشته‌های تازه

سایر مطالب و مقالات

پیمایش به بالا