تماس با ما

 

خدمات تخصصی و متنوع تکنو تهویه

خدمات تکنو تهویه در بخش چیلر و تجهیزات برودتی غیر مستقیم شامل تعمیرات چیلر و مینی ، سرویس چیلر و مینی چیلر می باشد .همچنین ارائه مشاوره جهت خدمات متنوع فنی و مهندسی نیز در این شرکت صورت می پذیرد . این بخش دارای کارشناسان آموزش دیده در شرکت Climaveneta ایتالیا می باشد که تکنسین های تعمیراتی نیز تحت نظارت آنها هستند . نصب و راه اندازی چیلر و مینی چیلر در ظرفیت های 5 الی 1000 تن تبرید . بدیهی است امکان تهیه قطعات و اقلام یدکی اصلی انواع چیلر و مینی چیلر نیز در این مرکز فراهم می باشد .تعمیر کار چیلر و کولر گازی

در بخش کولر گازی و اسپلیت و داکت اسپلیت

با داشتن بهترین کارشناسان و تکنسین های تعمیر و عیب یابی آماده ارائه خدمات ممتاز فنی می باشیم . تمامی کارشناسان و تکنسین های پشتیبانی دارای حداقل 10 سال سابقه کار مفید هستند . تمامی پرسنل تعمیراتی و پشتیبانی دوره های آموزشی تخصصی را طی نموده و با تسلط کافی مشغول به کار می گردند . همچنین دوره های تخصصی حین خدمت نیز جزو لاینفک دوره خدمتی می باشد .

در بخش موتورخانه و تاسیسات (صنعتی و مسکونی)

پرسنل با داشتن تحصیلات مرتبط انجام وظیفه می نمایند . ایشان ضمن داشتن تحصیلات مرتبط ، دارای سوابق کاری تخصصی نیز می باشند . با توجه به حساسیت های موتورخانه و بخش تاسیسات (صنعتی و مسکونی) ، با افتخار در این حوزه دارای بهترین تیم های عملیاتی و گزینش شده هستیم . تجهیزاتی از قبیل دیگ بخار ، دیگ آبگرم ،مشعل ، انواع دیگ های چدنی و فولادی، دی اریتور ، منبع کویلی (آبگرم ،آب داغ و بخار) ، مبدل های حرارتی (هیت اکسچنجر) و سختی گیر ها و ..

هواساز

تیم های عملیاتی متخصص در سیستم های تولید و توزیع هواساز برخی از دوره های تخصصی را در کشور ترکیه و در شرکت Untes دیده اند . انواع هواساز های هایژنیک ، بهداشتی و صنعتی مورد استفاده در صنایع داروسازی ، غذایی ، بهداشتی ، درمانی و صنعتی در این بخش پشتیبانی می گردد .

سیستم های پمپاژ و تصفیه آب

یکی دیگر از بخش های این شرکت قسمت سیستم های پمپاژ و تصفیه آب می باشد . مواردی همچون سیستم های تصفیه آب اسمز معکوس (RO) ،ایستگاههای پمپاژ ، آتش نشانی ، استخر و پمپ های صنعتی و مسکونی را در بر می گیرد .

محاسبات مربوطه توسط کارشناسان با نرم افزار ها و سیستم های شبیه سازی چک و تست می گردند .

 

تعمیر چیلر و هواساز
تکنو تهویه

تعمیر کار چیلر و کولر گازی

 

راه حل های مدرن برای تجهیزات صنعتی و مسکونی

آدرس دفتر

تهران، یوسف آباد، خیابان بیستم، پلاک 10

آدرس کارگاه

تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، خیابان بهرامی،پلاک36

تلفن ما

66396355 - 88596109

ایمیل ما

info@tecnotahvieh.ir​

پیمایش به بالا