نمایندگی چیلر تویو

تعمیر چیلر تویو
تکنو تهویه نمایندگی چیلر تویو

شما همواره می توانید که ما را به عنوان نمایندگی چیلر تویو و یک همراه کاردان و دلسوز در کنار خود بیابید. اگر به خرید یا راه اندازی یک چیلر می اندیشید ، حتما با ما مشورت کنید.

نمایندگی چیلر تویو ( Toyo)

تعمیر چیلر تویو ، همواره از دغدغه های مالکان چیلر تویو می باشد. اما نگران نباشید. نمایندگی چیلر تویو با دانش به روز در زمینه محصولات این کمپانی ، در خدمت شما عزیزان است. تکنو تهویه تنها نمایندگی چیلر تویو ، می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

برای ما در شرکت تکنو تهویه ، همیشه الویت اصلی رضایت شما از خدمات ما بوده است. ما با داشتن سالها تجربه و دانش به روز ، قادریم تا بهترین خدمات را در زمینه تعمیر چیلر تویو ، به شما ارائه کنیم. شاید این ادعای بزرگی باشد. اما ما در عمل ثابت کرده ایم که می دانیم شما به چه نوع خدماتی نیاز دارید.

لذا در نمایندگی چیلر تویو این خدمات را در بهترین شکل ، به شما ارائه می کنیم. هدف تکنو تهویه که نمایندگی چیلر تویو را در اختیار دارد ، این است که خدمات مناسب و مقرون به صرفه جهت رضایتمندی مشتریان ارائه نماید. ارائه خدمات به مدلهای مختلف چیلر تویو ، اعم از مینی چیلر ، چیلرهای اینورتر و چیلرهای ماژولار ، در سراسر ایران ، باعث شده که تکنو تهویه سطح بالایی از رضایت مندی مشتریان را کسب نماید.

تکنو تهویه که نمایندگی چیلر تویو می باشد ، هنگام سرویس ، نگهداری و تعمیر چیلر تویو نیز در کنار شما خواهد بود. توصیه دوستانه ما به شما این است که ، همواره روی تیم مجرب و متخصص تکنو تهویه حساب کنید. تکنو تهویه  در هر زمینه ای که نیاز دارید ، مشاوره رایگان به شما عزیزان ارائه می نماید. با ما همراه باشید.

تعمیر چیلر تویو
تکنو تهویه نمایندگی چیلر تویو

تعمیر چیلر تویو ( Toyo)

یک تیم حرفه ای می تواند که تعمیر چیلر تویو را برای شما بسیار آسان نماید. اگر می خواهید که کمترین هزینه و کوتاهترین زمان را در تعمیر چیلر تویو تجربه کنید ، پیشنهاد می کنیم که روی دانش و تخصص ما حساب نمایید.

به همین دلیل برای تعمیر چیلر تویو نیاز به متخصص با تجربه و آگاه می باشد. تکنو تهویه همواره دانش به روز و تخصص کافی در زمینه تعمیر چیلر تویو را در اختیار تکنسین های خود قرار داده است. ما تنها نمایندگی چیلر تویو هستیم که قطعات خراب را حتی المقدور تعمیر می کنیم.

تعویض بی مورد قطعات هرگز در دستور کار تکنسین های ما نبوده است. حتی در صورت نیاز به تعویض قطعات نیز ، به شما اطمینان می دهیم که از قطعات اصلی و درجه یک استفاده خواهیم کرد. نیروی متخصص در زمینه تعمیر چیلر تویو ، در شرکت های بسیار کمی وجود دارد.

تکنو تهویه به عنوان نمایندگی چیلر تویو ، یکی از معدود شرکت هایی است که چنین نیروهایی در اختیار دارد. علاوه بر تخصص ، نیروهای تکنو تهویه ، بسیار اخلاق مدار و صبور نیز می باشند. زیرا ما می دانیم که رضایت شما ، تنها با تخصص ، صبوری و حسن خلق متخصصین ما فراهم می شود.

ما تلاش می کنیم که خدمات مناسب ، مطلوب و رضایت بخشی را برای تعمیر چیلر تویو به شما ارائه نماییم. متاسفانه برخورد بد و یا دادن اطلاعات غلط در برخی از شرکت ها مشاهده میشود اما برای تکنو تهویه تنها تخصص ، صداقت و ارائه خدمت مطلوب اهمیت دارد. زیرا منافع ما در گروی رضایت شماست.

خدمات حرفه ای ، قیمت رقابتی و استفاده از قطعات اصلی جهت سرویس ، نگهداری و تعمیر چیلر تویو در تکنو تهویه به عنوان یک اصل ، تلقی می شود.

تعمیر چیلر تویو
 

ویژگی کمپرسور روتاری چیلر تویو ( Toyo)

در برخی از مینی چیلرهای تویو ،شاهد  کمپرسور دوبل اینورتر DC هستیم . به همین دلیل توان خروجی یونیت خارجی را می توان دقیقاً با توجه به انرژی مورد نیاز تنظیم کرد. در تصویر زیر میتوانید برخی از مهمترین ویژگی های کمپرسور دوبل روتاری را مشاهده کنید .

تعمیر چیلر تویو
تکنو تهویه نمایندگی چیلر تویو

فن آکسیال ( Toyo)

در کندانسور چیلرهای تویو از موتور فن با پروانه آکسیال استفاده شده و  موتور فن DC آکسیال با راندمان بالا تا 50 درصد در مصرف برق صرفه جویی می کند. همچنین در ساخت پانل ها و قاب پایه از فولاد گالوانیزه استفاده شده است که با رنگ پودری پلی استر محافظت می شود تا از مقاومت کامل در برابر عوامل جوی اطمینان حاصل شود.

تعمیر چیلر تویو
تکنو تهویه نمایندگی چیلر تویو

کندانسور چیلر تویو ( Toyo)

کندانسور چیلر تویو از لوله های مسی بدون درز تشکیل شده اند که به فین های آلومینیومی با روکش پلاستیکی مجهز می باشند.

همچنین کندانسور چیلر تویو به گونه ای طراحی شده است که مقاومت هوا را کاهش می دهد ، باعث صرفه جویی در مصرف انرژی صرفه جویی می شود و عملکرد تبادل گرما را نیز افزایش می دهد.

لوله های مسی با رزوه داخلی ، کارایی تبادل حرارت را بهینه می کنند. پوشش ویژه روی فین ها ، دوام فین ها را افزایش می دهند و در برابر خوردگی هوا ، آب و سایر عوامل خورنده محافظت می کنند و عمر مفید کندانسور را طولانی تر می کنند.

تعمیر چیلر تویو
تکنو تهویه نمایندگی چیلر تویو

شیر انبساط الکترونیکی ( Toyo)

شیر انبساط الکترونیکی عملکرد و راندمان چیلر را به حداکثر و تأثیر عملیات یخ زدایی بر اواپراتور را به حداقل می رساند. کنترل شیر انبساط الکترونیکی با درایو استپ موتور می باشد که کنترل پایدار و دقیق جریان گاز را فراهم می کند. استفاده از این سیستم ، منجر به راندمان بالاتر و قابلیت اطمینان بیشتر می شود.

تعمیر چیلر تویو
تکنو تهویه نمایندگی چیلر تویو

همچینن جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت رسمی چیلر تویو مرجعه نمایید.

5/5 - (13 امتیاز)
نوشته‌های تازه

سایر مطالب و مقالات

اسکرول به بالا