نمایندگی چیلر دایکین

تعمیر چیلر دایکین
تکنو تهویه تعمیر چیلر دایکین

دایکین، محصولات گسترده ای که دارای امکانات متنوع و تکنولوژی به روز می باشد.را برای استفاده در کاربردهای مختلف تولید می کند . ارائه خدمات به این تجهیزات به روز و پیچیده ، تخصص ویژه تکنسینهای تکنو تهویه می باشد.

نمایندگی چیلر دایکین

تکنو تهویه به عنوان نمایندگی چبلر دایکین ،ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر ، نگهداری و سرویس به کلیه محصولات دایکین می باشد . محصولات متنوع و گسترده دایکین با مدلهای بهینه را می توان از بهترین تجهیزات تهویه مطبوع دانست . تکنو تهویه تنها نمایندگی چیلر دایکین می باشد .کلیه خدمات مورد نیاز دستگاه شما را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد .

تعمیر چیلر دایکین

تعمیر چیلر دایکین به دلیل استفاده این شرکت از آخرین و به روزترین فناوری برای ساخت انواع محصولات تهویه مطبوع مانند چیلر ، کار بسیار تخصصی و پیچیده ای می باشد . محصولات دایکین دارای دوام فوق‌العاده‌ای می باشند . اما به دلیل تکنولوژی پیچیده ای که دارند ، در صورت ایجاد اشکال و خرابی ، تعمیر و رفع ایراد آنها کار چندان ساده ای نیست .

توصیه تکنو تهویه به شما این است که برای کاهش هزینه‌های تعمیر چیلر دایکین خود ، از خدمات ویژه و تخصص تکنسینهای تکنو تهویه استفاده نمایید. تعمیر چیلر دایکین ، به دلیل استفاده از سیستمهای پیچیده کنترلی ، نیاز به تخصص و تجربه فراوان دارد .

متخصصین تکنو تهویه با تخصص و تجربه فراوان در زمینه تعمیر چیلر دایکین ، همواره آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند .(نمایندگی چیلر دایکین)

طرز کار چیلر دایکین

چیلر دایکین کارایی زیادی جهت بهره وری انرژی دارد .برای این کار دارای طیف گسترده ای از برنامه ها و پروگرامهای ویژه در سیستم کنترلی خود می باشد . به همین جهت آگاهی از طرز کار و شناخت قسمتهای مختلف آن بسیار حائز اهمیت می باشد. قسمتهای مختلف مکانیکی چیلر دایکین شامل کمپرسور ، کندانسور ، شیر انبساط الکتریکی . اواپراتور . فیلتر درایر . اویل سپراتور و رگولاتورهای مختلف می باشد که به تناسب نوع بهره برداردی . شرایط نصب . توان چیلر و موارد بسیار دیگر تغییر می کنند. همچنین اجزای الکتریکی چیلر دایکین نیز دارای قسمتهای مختلف می باشد.

این قسمتها شامل فن های اواپراتور و کندانسور ، سیستم پیشرفته پایش و کنترل چیلر . درایو EEV . درایو VFD . سنسور دما . سنسور فشار . پرشر سوئیچ . ترموستات و قطعات دیگری نظیر کنتاکتور و رله می باشد. در چیلر های جدید دایکین معمولا از PLC استفاده شده است. که وظیفه کنترل کامل پروسه تبرید را بر عهده دارد. در واقع PLC مغز متفکر چیلر می باشد که کل پروسه شامل تراکم ، تقطیر ، تغییر فشار و تبخیر را به عهده دارد.(نمایندگی چیلر دایکین)

تعمیر چیلر دایکین
تکنو نهویه نمایندگی چیلر دایکین

انواع چیلر دایکین

چیلر های دایکین در انواع هواخنک ، آب خنک ، چیلرهای با کمپرسور اسکرال ، چیلر های با کمپرسور اسکرو . چیلر های با کمپرسور سانتریفیوژ و در ظرفیت های مختلف تولید می شوند. همچنین این چیلرها در صورت در نظر گرفته شدن تمهیدات لازم . می توانند به صورت چهار فصل و در دماهای بسیار پایین نیز کار کنند. بعضی از این چیلرها قادر به ارائه گرمایش نیز می باشند. شما می بایست با توجه به کاربرد مد نظر خود چیلر مناسب را انتخاب نمایید .  همواره به سرویس و نگهداری به موقع چیلر خود اهمیت بدهید . برای این هدف می توانید روی تیم متخصص و متعهد تکنو تهویه حساب کنید.(نمایندگی چیلر دایکین).

همچنین با مراجعه به سایت رسمی چیلر دایکین میتوانید اطلاعات بیشتر در این حوزه کسب نمایید .

امتیاز به این مطلب
نوشته‌های تازه

سایر مطالب و مقالات

اسکرول به بالا